pátek 9. ledna 2009

Windows 7 Beta je ke stažení na thepiratebay.org

Neznámí dobrodinci zpřístupnili pomocí služby bittorrent Windows 7 Beta v anglické 32bitové a 64bitové verzi. Pro všechny, bez výjimek, tedy i pro Vás.

Windows 7 navazují na předchozí radikální inovace v ovládání, tudíž absolutně nebudete vědět, kde sakra v tom system menu nalezneme vypnutí bezdrátového adaptéru, jak povolit pingy na firewallu... Slibovaná je i lepší práce z okny, funkce snap to edges, kterou už linuxové systémy jako Ubuntu a další umějí několik let. Bude mnohem větší provázanost na služby live.com, takže doufám, že si konečně nikdo bez internetového připojení nezapne počítač.

Jedná se o nejočekávanější systém, mnoho lidí je zvědavo, jestli to bude ještě větší shit, než Windows Vista a sami vývojáři před pár dny oznámili svůj úspěch, totiž že některé buildy jsou mnohem pomalejší. Systém bude samozřejmě plně 64 bitový, abychom mohli využít neuvěřitelný potenciál her a aplikací, které jsou napsané pro 64 bitový systém - že by jich bylo tak 10? Letos i Apple podlehl 64 bitové mánii a během roku představí svůj 64bitový systém Snow Leopard.

Kernel bude bohužel zřejmě shodný s Windows 2008 Server R2, který je používán Vistou SP1 a W 2008 Server.

Pokud stále máte Windows XP SP3, které se Microsoftůu už podařilo docela slušně od roku 2001 vyladit a neznáte Windows WOW, tedy vlastně Windows Vista, neváhejte a betu si určitě stáhněte, jinak se ochuzujete o neuvěřitelné zážitky!

Žádné komentáře: