středa 20. dubna 2011

Jak vyřešit automatické stahování seriálů

Máte, jako já, svou oblíbenou množinu seriálů a netrpělivě čekáte na jejich další vysílání? Nechce se Vám procházet různé fanouškovské stránky a shánět odkazy na rapidshare, hotfile, či torrenty? Pak tu mám pro Vás elegantní řešení:

utorrent v kombinaci se službou showRSS (http://showrss.karmorra.info) totiž všechny tyto činnosti umí automatizovat.

Legálnost tohoto řešení je diskutabilní, používáním torrentů totiž audiovizuální díla nejen stahujete, ale i sdílíte. Stahujete-li ale seriály, troufám si odhadnout, že Vás nikdo po soudech popotahovat nebude. Alespoň jsem ještě nečetl o trestu za sdílení seriálů.

Takže nejprve si na adrese http://showrss.karmorra.info zřiďte účet. Je to zdarma, stačí jen zadat jméno a heslo, pokud chcete, můžete přidat i Twitter účet.

Pak si na stránce Your shows (http://showrss.karmorra.info/?cs=shows) přidejte do seznamu ty seriály, na kterých jste závislí ;)

Na stránce Schedule se můžete podívat na plán vysílání a konečně na stránce Feeds se dozvíte adrese RSS feedu Vašich vybraných seriálů. Navíc si lze zvolit, jestli chcete HD torrenty, nebo pouze SD, popř. si vybrat pouze jeden seriál.

Tuto adresu pak přidáte do utorrentu do sekce Kanály a seriály se budou automaticky objevovat, popř. stahovat, prostě, jak budete chtít ;)

Žádné komentáře: