sobota 30. prosince 2017

Levné skipasy

Znáte to, chcete jet na hory, podíváte se na vybrané středisko, ale rychle zjistíte, že se ceny od loňska zase zvýšily. Jsme ale v ČR a tak existuje několik možností, jak na skipasech ušetřit, nese to s sebou ale rizika. To největší je tzn. no-show - koupíte si skipas a neukážete se, budete nemocní, nebo to prostě nevyjde. Provozovatel Vám peníze nevrátí, bude to pro Vás čistá ztráta, v opačném případě budete mít lyžování levnější. Je tedy vhodné skipasy kupovat na poslední chvíli, nebo na delší období.
První možnost, jak získat skipas, je navštívit stránky https://skipasomat.cz/ Vyberete si své středisko, přihlásíte se, zaplatíte kartou a do emailu dostanete kód, kterým se prokážete na pokladně.
Druhou možností, ale jen pro Špindlerův mlýn, je https://www.gopass.cz , věrnostní karta středisek Tatra Mountain Resorts. Zde máte možnost koupit denní lyžování ve Špindlu za 490 Kč.
Další možností je vlastnit kartu innogy - dříve RWE. Ta Vám zajistí slevu 10-20% v jednotlivých střediscích. Podobně s kartou ISIC pro studenty.
Poslední variantou je využití o2 slev - každoročně je možné získat slevu opět cca 100Kč na skipass. Princip je jednoduchý, nahlásíte na pokladně kód a získáte slevu. Pokud tedy nemáte přímo o2, stačí, aby byl zákazníkem nějaký Váš známý a můžete kód získat od něj.

1 komentář:

Popolar řekl(a)...

Countless number of solutions provided at Cryptopia helpdesk in time of urgent need. So ensure that you dial Cryptopia Support Number at 1-833-228-1682 and attain best possible services in a while. Our team is the provider of immediate solutions, so dial the customer care number and chat with the support experts. Consider for seeking immediate resolutions in time of urgent need and feel ultra comfort ahead. Visit website:-https://www.cryptophonesupport.com/exchange/cryptopia